Mājas lietošanas noteikumi un rekomendācijas:

- Reģistrēšanās laiks no plkst. 16:00, izreģistrēšanās laiks – līdz plkst. 12:00.

- Mājā atļauts uzturēties tikai tiem viesiem, kuriem veikta rezervācija (attiecas arī uz bērniem līdz 2 gadu vecumam, kā arī mājdzīvniekiem).

- Viesu viesiem atļauts uzturēties mājā tikai saskaņojot to ar Sidari administrāciju līdz 23:00. Jūsu viesa uzturēšanās maksa 5.00 EUR/dienā no personas.

- Viss mājā atrodošais inventārs (krēsli, galdi, lampas, glāzes, dvieļi utt.) paredzēts tikai lietošanai iekštelpās un bez saskaņošanas ar personālu nedrīkst tikt iznests ārpus mājas. Par inventāra bojājumu lūgums ziņot personālam līdz izbraukšanai.

- Mājā tiek veikta atkritumu šķirošana, tādēļ lūgums ievērot uz atkritumu tvertnēm izvietoto informāciju.

- Rekomendējam visas uzturēšanās laikā ievērot klusumu un privātumu. Lūgums saskaņot ar personālu – salūtu, skaļas mūzikas atskaņošanu, balles vai tml. Obligāta klusā stunda – no 23:00 līdz 10:00.

- Rekomendējam lietot teritorijas koplietošanas ceļus, marķētas vai personāla norādītas autostāvvietas pie mājas un mājai piegulošo teritoriju (terase pie mājas, atpūtas zona, grila vieta un tml.), kā arī lietot iepretim mājai esošo izeju uz pludmali un laipu.

- Piedāvājam sausu skaldītu malku (3 eur par vienu malkas grozu). Ugunskuru kurināt ārpus tam paredzētajām vietām nav atļauts.

- Teritorijā un vēlams arī pludmalē iepretim teritorijai, mājdzīvniekam jāatrodas saitē pie saimnieka. Maksa par vienu mājdzīvnieku ir 10 eur diennaktī.

- Tuvākais  vietējais veikals atrodas Aulejas centrā 2 km attālumā.

- Veikals Beta, Maxima , kafejnīcas un DUS atrodas Krāslavā 25 km attālumā .